I Told You So

18. ledna 2008 v 20:17 | Pansy & Emily |  ¤Frerard Stories¤
Tak mě tak napadlo že bych sem mohla čas od času napsat i nějakej ten Frerard nebo Waycest. Tohle je ze staryho myho a my kamošky blogu. Je to malinko brutalní no, ale tak snad by se to mohlo líbyt.
{Minulost}
Jo to já sem ty svině kdysi zabil. Zabil jsem je.
Ale oni si to zasloužili. Ten kurevskej ředitel toho internatu v tomhle zapadákově. Ten pedofilní prasák prostě zhebnout musel a ti jeho zakazníci nebo co to bylo taky. Nechutní pedofilní prasáci. Chovali se jako zvířata a jako zvířata zhebli. A ona to věděla. Clare. Dcera toho prasáka. Nic neřekla a to věděla co dělá. Nechal jsem s jí dívat na to jak její fotr zaklepal haxnama. Brečela a já se smál . Mučil jsem je tak dlouho dokud nepřestali cítit bolest. Prosili mě a já se smál. Prosili ,abych jim neubližoval a když sem se jich zeptal, jestli těm dětem přestali ubližovat když je prosily. Jenom křičeli bolestí , ale neodpovídali. Krev. Všude tu byla krev. A pořád přibývalo a čím víc jí bylo, tím víc bylo křiku. Přestávali cítit tu staršnou bolest tak sem to s nima zkoncoval, a když sem byl hotov, nepoznala by je ani jejich vlastní máma. Clare. Pořád vzlikala. Než sem jí rozvázal řek sem jí že jestli se bude něco takovýho opakovat nebo jestli řekne že sem ty svině zabil, zabiju všecky v tomhle zkaženym internátu. Vzlikala když sem jí rozvazoval a vzlikala když klečela v jezeru krve a když odcházela.

{Součastnost}
Sedím a dívám se na něho. Má zavřený oči ,bojí se , ale pokouší se to nedávat najevo. Čeká na smrt. Čeká až si pro něho přijde. Čeká na bolest co má přijít. Ale já nevím jestli ji přijít nechám. Proč tak
váhám?? Nechám ji přijít si pro něho nebo ne. ANO NEBO NE!
{Minulost}
Ředitelna byla plná krve. Ředitel byl na onom světě a škola dostala novou ředitelku. Clare nastoupila po svím otci. Pokud se dalo tomu parchantovi prasáckýmu říkat otec. NE NEDALO!!!Když sem s ním začínal. Když sem ho začínal mučit. Zvolil sem si škrabku na brambory. Pomalu sem mu seškrabával kůži z těla. Dívali se na to ti jeho kámoši nechutní pedoušsky. S hrůzou se dívali, ale oni nemněli na výběr. Přivázal sem je na židle který byly kolem dokola po celý místnosti. Pomalu sem mu tu kůži seškrabával a užíval si ten křik. Bylo to vážně supr, ale po tom včem už zbyla jenom krev a kusi lidských částí těla.vzal sem pytel na odpadky a ty zbytky sem tam naházel, zavázal ho a postavil do rohu. Pak sem sroloval zakrvácenej koberec a zbytek krve vytřel hadrem. Nikde nezůstala ani kapka. Nikdo kromě ní to nesměl vědět. Vzal sem pytel a koberec a nesl to do spalovny na odpadky která byla v suterénu.Pytel i z kobercem sem tam hodil a nastavil sem pec na nejvišší teplotu. Zavřel sem poklop a díval se jak se ten pytel škvařil a jak začínalo být cítit spálený maso. Byl konec práznin a škola bylapořád ještě prázdná a tak sem všechno v klidu uklidil.Ani pes po nich neštěk (Clare se nepočítá).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama