I Told You So 2

18. ledna 2008 v 20:21 | Pansy & Emily |  ¤Frerard Stories¤
pokračování..............................
{Součastnost}
Otevřel oko. Asi chce zkontrolovat situaci a podívat se proč se nic neděje. Zase ho zavřel. " Tak už mě zabij. Dělej notak.,,Co na mě kurva kričí?!Nečekal sem to. Vidím jak se třese. Má strach umřít, ale pořád se snaží nedávat to najevo. KURVA. Zabil sem už tolik lidí proč zrovna u něj váhám!!???????Kurva co to se mnou je?! Otevřel oči. Potlačuje v sobě ten strach. Rozhlíží se tu. Proč ho prostě nezabiju jako ty předtím?! Sakra proč o nejde?! Nemůžu. Nejde to!!!

{Minulost}
Na školním pozemku našli mrtvou holku. Clare si myslela že sem to byl já. Myslala si že sem se vrátil, ale to sem nebyl já ,ale chtěl sem být. A právě tehdy to posrala. Když našli tu mrtvou holku, začala křičet "On se vrátil. To on. Zabil mi tátu a ty ostatní. Byl to on. Gerard.,, Křičela nad tou mrtvou holkou a křičela moje jméno, všichni jí slyšely. Všichni v tu chvíli měli podepsanej rozsudek smrti. VŠICHNI. Byla uplně blbá ?! Diť to ani nebyl můj styl. Ale já sem jí to říkal. Řekla to a všichni za to zaplatí.Všude bude křik, krev a zmatek. A ona je bude je bude mít na svědomí. To ona. Celá tahle škola je zkažená. Učitelé, žáci i tahle budova.
Nastražil jsem pasti. Do kterých se chytí a buďto vykrvácejí nebo zemřou hned. Té mrtvé holce sem uřízl ruku než jí odvezly a poslal sem jí v balíčku Clare. Byla u ní ta děvka Kate a ten student Frank co tu meje hajzly. Byli oba u ní když sem dával dárešek za dveře. Zaklepal jsem a rychle odběhl za roh. Otevřela Kate. Slyšel jsem jak Clare bulí a mele ňáký kecy a pak výkřiky. To otevřely můj dárek. Měl sem rezervní klíč a tak sem jim zamkl dveře. Byli uvjezněni v Clařině pokoji. Clare s Kate vřiskaly a myslim že Frank kopal do dveří. A pak se chtil do mojí pastišky. Vyskočil z okna.Jenomže já sem tam natáhl žiletkovej drát. Jak skákal useknul si zápěstí. Neměl kus ruky. Přesně to sem chtěl. Pomalinku sem odemknul. A odešel so temného nepoužívaného sklepa něco si připravit. Když Clare a Kate vzali znovu za kliku podařilo se jim otvřít. Vyběhli. Clare vřískala že mu musejí pomoct a Kate jí uklidňovala. Pak ho našli. Venku. Pobíhal vyděšeně pod oknem a přiškrcoval si ruku , aby co nejmín krvácel. Byl v šoku. Kate a Clare ho chtěly vzít na ošetřovnu, ale oni nevěděli že ošetřovatelka je mrtvá. Zabil jsem ji tk jako zabiju všechny.
{Součastnost}
Už sem ho připravil o ruku. Zachvíli vykrváci a stejně umře. Co se to děje?! Co je to se mnou?! Snad né svědomí?! Já přece nemám svědomí. Ale máš, já jsem tvoje svědomí. Ne nemám žádný blbý svědomí, já ho zabiju. Stejně jako ostatní. Stejně jako Kate. Zabiju ho. Zabiju. "No tak dělej,, křičí dívám se přímo na něho a on se mi dívá do očí. Dívá se mi přímo do očí. Jako by se mě ptal, jestli ho chci vážně zabít. Vycítil to snad??Nemůžu ten pohled vydržet. ale jak to že nemůžu?! Sakra ať na mě nečumí! "Prosím ,tak dělej ať už to mám za sebou. prosím,, On prosí. Prosí o smrt. No tak fajn má to mít, ale něco ve mě říká, abychto nedělal, ale něco dalšího říká notak už ho zabij. Zabíjej ho tak jako Kate a ty ostatní. Pořádně si to užij a až nic nebude cítit ,až mu nervy přestanou vstřebávat tu hroznou bolest a upozorňovat ho na ni , tak jo oddělej. Bue to bezva. Všude krev, určitě bude křičet. Teď sice prosí o smrt ,ale až začnu bude chtít ,abych přestal. Tohle se mi ještě nikdy nestalo. Žeby snad opravdu svědomí? Ne to je prostě blbost. Svědomí je na hovno a já navíc žádný nemám a jestli sem ho někdy měl tak sem ho někde v sobě hluboko pohřbil. Už není takže teď už mi nic nebrání. On se pořád snaží vypadat vyrovnaně , ale není já to vidím. Tohle bude supr. Bude zděšením křičet ještě než začnu. Nejdřiv mu řeknu co všechno mu uďelám a kdy potom ho zabiju a pak teprve začnu. a on ucítí tu bolest ještě dřiv než začnu. Ale jak ho zabiju??Vůbec nic mě nenapadá. Je to snad tím že se mi nechce ho zabít ?!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kačka kačka | 18. ledna 2008 v 21:22 | Reagovat

jej masovej vrah gee,to sedí:Dtakovýhle scifi sem už dlouho nečetla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama