I Told You So 3

18. ledna 2008 v 21:35 | Pansy & Emily |  ¤Frerard Stories¤
{Minulost}
Čas ubíhal rychle. Od toho co sem dal Clare svůj malej dáreček,uplinulo už asi 7 nebo 8 hodin. Po chodbách už není tolik živých jako je tu teď mrtvích. Frank a Kate našli jejich mrtvoly. Našly mrtvoly svejch bývalejch miláčků. Frank už byl celkem střízlivej. Asi nebyl tak moc opilej, protože když ji uviděl věděl naprosto přesně co se děje. Už ho ani nepodpíraly. Šel sám. Byl si vědomej toho co říkal nebo spíš křičel. Nevěděl sem co křičí, potvářích mu tekly slzy a tou rokou co mu ještě zbyla ji držel za ruku jakoby pořád žila. Viděl sem to na obrazovce. To že sem nainstalovaly bezpečnostní kamery se mi fakt hodilo. Stačilo se jenom nabořit se do jejich systému, a mohl sem je všechny bezstarostně sledovat. Nevim jestly si to uvědomovaly, ale to bylo jedno.

Kate se histericky zhroutila , jak se tam tak houpal její bývalej. Snažila se ho sundat dolů, ale byla moc rozrušená a psichycky na dně takže jí to prostě nešlo. Přivázal sem ho tam dobře. Clare se už asi zbláznila chodila tam a zpátky a něco si mumlala. Škoda že ty kamery nepřenášely i zvuky. A teď když už byli v téhle fázy histerie, bylo na čase, aby zemřely. A první zemře Kate. Naposledy sem se ujistil o jejich poloze ve škole a vydal sem se pomalu za nima. Občas okolo mě proběhli nějací ještě žijící studenti a někteří se už jen plazyli po zemi. Díval sem se na tu krev co tu všude kolem byla a na ten zamtek kolem. Nemohle jsem se ubránit úsměvu. Moje práce nevzešla na zmar. Šel sem za nima. Viděl sem Kate , Clare a Franka. Byli asi jen čtyři chodby od té co zam našly svoje miláčky. Kate křičela že tady všichni dojednoho pochcípaj, Clare brčela, ale zároveň se smála. Byla už skoro naprosto šílená a Frank klečel v louži krve a myslim že asi opakoval její jméno. Což sem nechápal s jeho orientací. Byl sem pyšnej na svojí práci. Teď už jen stačilo počkat až Kate nebude Clare a Frankovy na dohled stači jenom jedna chvilka nepozornosti.....a Kate už si bude podávat ruku se smrtí. Stačilo jen čekat. Stál jsem za rohem.....asi půl hodiny. Kate se trochu uklidnila a řekla že půjde kousek dál a podívá se po nějaké cestě a pak se pro ně vrátí. A to byla ta chyba na kterou já sem tak dlouho čekal za rohem. Kate šla mím směrem. sesunul sem se k zemi ,aby si mě nevšimla. A ikdyby si mě všimla bylo by jí to fuk nevšímaly by si mě stejně jako už si nevšímá těch mrtvol, neznala mě , ale nehodlal sem to riskovat. Lehl sem si na zem a dělal že sem mrtvej. Cítil sem jak krev z podlahy se vpíjí do oblečení. Byla už studená. Kate okolo mě prošla a když byla kousek předemnou tak sem se zvedl a šel za ní. V ruce sem svíral lahvičku s etherem. Otevřel sem ji a když sem stál těsně za ní , chytil sem jí pod krkem a lahvičku jí dal tak, aby se co nejvíc nadýchala. Když byla jak mrtvola tak sem ji vzal do svýho krvavýho sklepíčka. Přivázal sem ji na stůl a čekal až se probere. Mezitím sem se šel sívat do vedlejší mistnosti na obrazovky. Chtěl sem vědět co dělá Clare a Frank.
{Součastnost}
Teče mu krev z krku. A já pořád váhám jestli ho zabiju....A ten zasranej hlas v mí hlavě..... jakoby ve mě byly dvě osoby. Jedna chce ,abych ho zabil, ale ta druhá ne. Ta druhá ho nechce zabít, všeho lituje a přála by si ,abych nic z toho co sem udělal nestalo.Ale kdyby můj fotr......... Poříd ještě svírám ten nůž a pořád je přiloženej na jeho krku a on vyděšeně přebýhá pohledem odemně k noži a čeká, čeká co bude dál. Zvedl sem ten nůž a podíval se na něj. Byl od krve která utíkala po jeho čepely a zkapávala mi na ruku. "Proč to vlastně děláš??,, On se mě ptá?! Sakra proč bychmu to měl asi řikat?! Co je mu do toho on prostě zhebne může mu to bejt jedno. "Mám právo to vědět.Když mě chceš zabít tak chci vědět proč?!!,, Tak na tohle musel sebrat hodně odvahy. Nejsem schopnej slova. Pořád na mě mluví moje druhá polovina. Obě moje JÁ mezi sebou bojujou. Ne kurva já už opravdu nemůžu. " No tak mi to prosím řekni. Stalo se ti něco............ hroznýho?,, Budu ho ignorovat. jo to bude nejlepší. Budu ho ignorovat.
{Minulost}
Vyděl sem jak se Kate pohnula. Nebo spíš jak sebou škube. Přestal sem se venovat obrazovkám a šel se za ní. Dívala se na mě. Dívala se na mě tejně jako ti ostatní. S hrůzou. Všichni věděly že zhebnou. "Prosím nezabíjej mě já nechci umřít.,, křičela histericky a já sem se nemohl ubránit dalšimu pobavenýmu úšklebku. Přišel sem až ke stolu. Byl tam ještě jeden menší stolek a na něm sem měl všechno ce jsem potřeboval. Vzal sem si z něj vidličku. sledovala ji. Sledoval ji a tušila že ta vidlička z ní bude trčet. A jestli to tušila tak zprávně. "Prosím já nechci umřít. Nechci.,,, ten křik byl stejně vyděšeněj jako ty ostatní výkřik před smrtí. Každej prosí o milost. Obešel sem stůl a zabodl sem jí vidličku do nohy. Ozval se bolestívej víkřik a nenabíral konce. Zase sem vidličku vyndal. Křičela a po obličeji jí tancovaly slzy. Prosím prosím já sem nic neudělala, proč mám umřít??,, Kurva že nic???!!! usmál sem se a řekl "Tak ty si nic neudělala??A to chceš popřít žš nejsi DĚVKA??? Že sis to nerozdala s každym kdo by ti byl v budoucnosti prospěšnej?? Tohle si dělala a prostě chcípneš!,, Řekl sem to tak mile že jí to vyděsilo mnohem víc něž kdybych na ni fanaticky křičel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama