I Told You So 6

18. ledna 2008 v 21:37 | Pansy & Emily |  ¤Frerard Stories¤
Musím pryč dřív než se zjistí že sem je zabil. Musím se dostat pryč. Přál bych si ,aby se nic z toho nikdy nestalo. Kdybych se vůbec nenarodil. Kdyby moje máma si nevzala toho hajzla. Mohla žít a mohlo žít spousta jiných lidí. Co je to se mnou pořád? Začíná mi byt líto že sem zabil tu jeho holku. Je mi líto že ho to trápí. Sere mě že sem zabil všechny ty lidi. Kurva sere mě to. Chci to vrátit. Jak strašně moc bych si přál aby se to nikdy nestalo……JENOM KECY! Nic už se nevrátí život de dál…..musím se zvednout. Prostě vodsat´ musím pryč. Sakra nejde to. Bolí to. Já si tady stěžuju na bolest a jak asi bylo těm co sem je zabil?!

Tak znova na tři . Takže……jedna…….dva…….tři. auuu. Bezva a konečně můžu vypadnout. Šel sem ke dveřím. Nevim kde mam oblečení a nevim skoro nic z toho co přijde vim jenom že sem je že pokud mě chytnou tak dostanu křeslo. Nevim kam pudu ani co budu dělat dál?! To je teď jedno. Otevřel sem dveře. Na chodbě skoro nikdo není. Zajímalo by mě kolik je hodin ,ale asi je noc nebo hodně brzo ráno. Venku je tma.
Pošel sem okolo automatů… Ježiš Frank. Kurva to mi chybělo. Ne de ke mně. Dohajzlu! Já se snim nechci hádat. Nechci na sebe upozorňovat. Chci jenom pryč. Pryč odevšeho. "Kam deš?? Utíkaš co?!No jasně to je nejjednodušší vypadnout a nechat minulost za sebou " No a je to tady "O co ti de?!" "O co mi de?? Zabil si mi holku!" tak a teď už toho mam dost "Teď ti něco řeknu. Já sem zabíjel s jistým účelem. A to zabít ten největší odpad společnosti atd. A pokud vim tak ty seš Teplou.Vim to protože sem si to zjistil. Stačilo tě sledovat. Věděl sem všechno co se dělo ve tvojí škole. Věděl sem o Kate jaká to byla děvka a proto zhebla ona. Ale to už je teď jedno ,ne? Ty si svoji 'holku' jak ty řikáš nemiloval protože si ani nemohl." Rudne. Teď to dostal.Nebudu čekat než ho něco zase napadne. Šel sem dál. Myslim že tam pořád ještě stojí . "Počkej….." co zase. Co zase chce?!! Nemuže už mi dát pokoj? "Co je kurva? Nech už mě bejt a buď rád že žiješ." Nezastavil sem se pořád du směrem k východu. Slyšim jak běží za mnou. "Ty si mě sledoval?" aaaaaaaa teď už toho mam važně dost, ale tak jo ať ví pravdu když po ni tak prahne. "Jo, sledoval sem vás všechny. Sledoval sem tebe i ty ostatní ,ale nevěděl sem o nich všechno jenže každém hřeší, ne? Každej si to tam zasloužil. Ironie je že mě to docela mrzí. Divný co?! Já takovej psichouš…." "Jo seš psichouš a proto tě nedokážu pochopit. A to co už vůbec nemůžu pochopit je, proč si nezabil teda aj mě??" " To už je teďka jedno tak mě nech konečně bejt. Mužeš bejt rád že žiješ." Dá mi pokoj nebo ne? Každopádně ho budu ignorovat, vyseru se na něj než mu vzteky něco udělám. Teď bych měl hlavně vymyslet kam pudu a co bude dál.
Ale co on? Teď už nemá nikoho. Možná bych mu měl říct proč ještě žije. Diť mě to nic nestojí. Jenom čas. Ale já nemám čas. Chytnou mě. Zas na druhou stranu by to bylo fér. Co se to se mnou stalo?! Od té chvíle co sem začal váhat jestli ho zabiju nebo ne je to všehno nějaky divny. Sem vyměklej. Tak jo sem vyměklej. Řeknu mu to. Zastavil sem se.
"Tak já ti teda řeknu proč sem tě nezabil.Nezbil sem tě protože sem prostě nemohl. Nejdřív sem chtěl, ale potom to nešlo. Nevim, neřeknu ti proč, protože já to taky nevim hlavní je že sem to nemohl udělat. Tohle by ti mělo stačit. A teď už mi mužeš dat pokoj a já fofrem zmizim." Tak ma svoji pravdu kterou chtěl. Tváří se dost překvapeně. Je mi ho líto a zároveň mam pocit že mu to patří. Všechno sem posral. Du dál chodbou. Konečně už vidim východ. Velky skleněný dveře a v nich vidim jeho odraz jak se za mnou dívá. "A kam chceš jít?" "Už mě nech bejt . Muže ti to být ukradený." Proč se pořád tak vyptává? Nejdřív ze mě dostane ……..mí pitomí dětství a teď ze mě tahá další věci.
Ještě že je ta chodba tak liduprázdná. V klídku se můžu vypařit. Už otevírám dveře. Slyšim za sebou nějaky kroky. "Kam chceš jít?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dex!nQa Dex!nQa | Web | 18. ledna 2008 v 21:39 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama