I Told You So 8

19. ledna 2008 v 19:41 | Pansy & Emily |  ¤Frerard Stories¤
Má to tady docela pěkný, ale je poznat že většinu času trávil na intrnátu. Je to tady hodně útulný. Jenom dvě mistnosti a kuchyň. Zase se ozívá moje svědomí. Hroznej pocit viny. Za to všechno. A nemůžu se bránit otázce.......... "Proč mi pomáhaš??" nedokázal sem se nezeptat. "Myslim si že si jinej než jak se jevíš na venek. Já chápu proč si zabil svýho tátu. Sice nechápu proč i ty ostatní. Ale citím že nejsi tak špatnej. To bych tady teď nestál, ne?" jedinej člověk co mi kdy pomohl. Jedině on a moje máma jinak na mě všichni sraly. VŠICHNI.

"Jak se vlastně jmenuješ?? Já sem si vastně až teď uvědomil že to vlastně nevím." mám mu to říct??no proč ne? "eee já sem Gerard. Chceš vědět i přijmení?" "Ne to je dobrý mě stači jenom to jmeno. Mimochodem nechceš pojčit nějaký oblečiní??" "Jo to by se hodilo." ach jo je mi to všechno vážně strašně blbý. Je fakt milej. Zkusim se chovat milejš než do ted´ . Někam odešel, ale za chvíli se vrátil. Podal mi kalhoty a ňáký triko. "Můžeš si vybrat. Buď můžeš spát na gauči nebo v pokoji. Tak si vyber." "Na gauči" řekl jsem bez většího přemýšlení. "Okay. obývak je tam. Dobrou. Teda pokud budeš spát." oznámil mi a šel si lehnout do pokoje. Vyspat se?Proč ne? už sem pořádně nespal docela dlouho. Šel jsem do obyváku. Má to tady opravdu moc hezký. Chce se mi vastně spát? Už mám v sobě pořádnej bordel musim si v sobe ulidit.Jen tak ležim na gauči a koukam se do stropu. Nemůžu usnout. hlavou mi projíždí hromada myšlenek. Nejčastější se pohybovali okolo Franka, ale ty rychle zapudim hned jak se objeví myslim na něj víc a víc. Nechci ale myšlenky si dělaj co chtěj. Už takhle ležim dost dlouho. Jenom já a moje myšlenky. Celkem bych si došel na zachod. Kde asi je? No tak si ho najdu nebo se asi pochčiju. Zvedl sem se. Zase mě zabolela celá moje existence (žebra a ruka). Ale nevnímám to už sem si za tu chvíli zvykl. Vyšel sem z obýváku. Naproti mně vylezl z pokoje Frank. "ee čau" "nazdar eeee……kde maš tady záchod??" no aspoň ho nemusim hledat "Jo hned tady tyhle dveře taky sem se tak chytal ale di první." "jo dikem" hajzlíku, Hanzlíku kdopak ti dal splachovátko…..já se už asi vážně podělám. Pááááááániiii to je úleva. Tak a ted´ka zpátky. Snad usnu aspon na chvilku. Otevřel jsem dveře od záchoda. Čekal kousek opodál. Nechal sem otevřený dveře a řek sem mu dorou. Došel jsem ke gauči a zase sem si lehnul a zase se díval do stropu. Slyším kroky. Je to Frank a de sem. Co zase chce? "e ahoj. Tak mě napadlo…………………..že já toho ted´ celkově o tobě vim víc než ty o mě. Tak jestli chceš tak se mě můžeš na něco zeptat. Jestli teda chceš." Normálně bych ho stim poslal do prdele, ale ted´? No tak já se ho na něco zeptám. "No….měl už si kluka?" tak to sem zvědavej co mi na tohle řekne. "No…….po pravdě…….ne neměl." Těd´sem ho dostal. Musí bejt uplně rudej na to bych vsadil všechno. "Tak já už du spát…" Otočil se. "tak dobrou" na co ještě čeká? Já neřeknu dobrou prostě ne. Nechce se mi. "tak dobrou". Řek sem to? Jak to? Usmál se a odešel. Tedˇ už aspon můžu spát. Pokud se mi to teda povede. Zavřel sem oči. Snažim se usnout….
Ty vole! Sem se lek. Jenom sem se probudil a otevřel oči, uviděl jsem Franka jak sedí a dívá se na mně. Když si všiml že sem se probudil dělal že se dívá jinam. "Dobrý rano" řekl a vrátil se pohledem ke mně. Nechce se mi odpovídat. Fakt ne ,ale je mi jasný že to řeknu. "Dobrý." " jak ses vyspal?" to sou otázky. "Dobře" "Chceš snídani nebo tak něco?" ach jo. "Ne díky" snad už budu mít pokoj. Zvedl se a někam odešel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JitkaVampire JitkaVampire | 14. května 2008 v 14:49 | Reagovat

sorry že sem nepsal komentáře předtim ale přečetla sem to všechno jednim dechem a je tö úplně úžasný!!!pls rychle pokráčko!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama