My Chemical Romance Info

14. ledna 2008 v 22:41 | Pansy |  ¤Info - MCR¤
Hi, guys. This is information about My Chemical Romance ;)
Rok 1999
Gerard Way úspěšně odpromoval na umělecké škole v New Yorku. Smlouvu s Cartoon Network na vlastní animák "The Braekfast Monkey" měl už skoro jistou když si uvědomil že hudba j to co chce dělat až do konce života.
Rok 2001
11.září 2001 se stal teroristycký útok na Newyorská dvojčata a tehdy 24letý Gerarad byl svědek téhle události co zasáhla celej svět.Spolu se svým kámošem napsal song "Skyline and Turnstiles" který byl inspirován událostí ze září toho roku. Oba potom požádaly kamoše Raye Tora, aby se k nim připojil. Nahrali demo "Skylines and Turnstiles" a dalších dvou skladeb v podkroví Mattova domu. Když si demošku poslechl Mikey, Gerardův mladší bráška, byl tím upně unesenej a rozhodl se znovu se naučit na basovku se kterou to na zakladce vzdal. Vykašlal se na studium a věnoval se jenom kapele. Pak si demo poslechl i Rayúv kamarád Frank Iero kterýho to taky dost nadchlo a potom co se jeho skupina "Pencey Prep" rozpadla ze zoufalství se přidal k My chemical romance a sestava byla completní. Z počátku hráli v místních barech po New Jersey. Pak se Mikeymu, který pracoval u Eyeball Records povedlo předvést demo na vydavatelství.
Rok 2002
MCR podepsaly smlouvu s Eyeball Records a nedlouho potom vyšlo jejich první album "I Brought You My Bullets You Brought Me Your Love" který produkoval Geoff Rickley zpěvák skupiny Thursday pro kterou Gerard kdysi navrhoval zboží na turné. Album se stalo hitem undergroundové scény a MCR se topily v nabýdkách od různých vydavatelství. Začaly se trochu bát o ztrátu tvůrčí svobody ,ale nakonec se dohodli s milejma týpkama od Reprice Records.
Rok 2003
Po dvouletém turné si My chemical romance vytvořily silné fanouškovské základy, a tak se rozhodly že je čas na další album. Ještě na podzim toho roku zemřela milovaní babička bratrů Wayových, která se podílela na formaci Geradova hudebního a uměleckého nadání. Tahle věc desku dost ovlivnila.
Rok 2004
Vychází další deska tentokrát s názvem "Three Cheers For Sweet Revenge". Bylo poznat že tvůrčí schopností hošánků se posílily. Úvodní song "Im Not Okay (I Promise)" otevřel bránu k dalším fanouškům a MCR se stávaly ůspěšnějšími, ale v jádru se všechno hroutilo. MCR trpěly osobníma problémama.Gerard kterej se zoufale snažil uniknout depresím se dal na drogy a na chlast. Po návratu z Japonska se s chlapečkama rozločil a nevěděl jak to bude dál. Ve stejné době když se zbytek vrátil do New Jersey požádli pozůstalí Matta,aby z kapely odešel. a na jeho místo přišel Bob Bryar který byl technik u The Used. Mezitím se Gerardovi podařilo dostat se ze závislosti na drogách a alkoholu za pomoci terapeutů a anonimních alkoholiků. Už 4 roky abstinuje ;). MCR se znovu dali dohromady v Californii aby natočili klip k "Im Not Okay (I Promise)"
Rok 2006
Vychází další deska "The Black Parade".
Rok 2007
Něco na co nikdy nezapomenu a to že MCR vystopily v Pražšké T-mobile areně což bylo naprosto skvělí. MCR se dohodli že další deska vyjde roku 2009.
No co snad už jen popřát mnoho dalších úspěchů :D
PS: Stay Not Okay MCR
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MusiQ MusiQ | Web | 14. ledna 2008 v 22:41 | Reagovat

Zapoj se do bleskowky na mem blogu !!! Dostaneš odměnu !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama