Květen 2008

Green Day - Info

19. května 2008 v 17:52 | Pansy |  ¤Info - GD¤
Dva nejlepší přátelé z dětství, Billie Joe a Mike, založili svou první kapelu "Sweet Children" v městečku Rodeo v Kalifornii, když jim bylo čtrnáct. V roce 1989, se k nim přidal bubeník John (známý jako Al Sobrante) a tehdy se již nadobro skupina přejmenovala na Green Day, podle jedné z písní svého alba.

Obnovuju blog

18. května 2008 v 20:59 | Pansy |  >>Blog<<
Musim se přiznat že sem to sice na tu čtyrku nevytahla, ale na taky se neučim v jednom kuse že jo. Takže sem se rozhodla znovu pokračovat na blogu. Přibydou tu i rubriky s jinejma kapelama a celkově to tu malinko možná přeorganizuju.
youuuuuuuuur Pansy :´)

Proč teď poslední dobou seru na blog?

1. května 2008 v 12:57 >>Blog<<
Možná si pár lidí kteří sem chodí celkem pravidlně všimli že sem dlouho nic nepřibývá. Je to proto že na to nějak moc nemam čas a boužel ho nemam proto že sem ve velký PRDELI. Minulej rok se mi povedlo na výzo vyfásnout kouličku a už sem psala reparát abych vůbec mohla projít dál. Nejradši bych si nafackala pač se do stejnýho průseru ženu zase. Hrozí mi zase koulička :( Musim s tim něco udělat pač si doslovně seru po budoucnosti. No nejsem kráva? A to sem si minule slibovala a slibovala sem to i rodičum a tetě a babičce a pod. že už se to nestane. Sem na horské dráze a řítím se o ročník níž buhehe :(No a z techto důvodů to musim na nějakou dobu zabalit. Ale hned jak to vytáhnu aspon na čtvereček tak se sem vrátim ;) A pujdu navštívit svou menšinu nejlepších SBéček na síti ;)
Pro moje milované SB a pro ty co se jim tady líbí sem vam nakreslila nepovedenou karikaturu Franka :D
" alt="Frank by me for you all :]" class="center"]