Červen 2008

Holidays.....Oh Fuckin' Holidays!!!!!;

30. června 2008 v 20:29 | Pansy |  >>Diary<<
My všichni školou poviní co už máme prázdniny (už zase :( ) Nesnášim prázdniny. Vim že nemam zrovna nejlepčí výsledky ale mam to tak kurva ráda. ty lidi....naši třídní....no i nějací učitelé.. Prázdniny mě nuděj. Co mám dělat když stejně sem v životě neviděla moře a v cizině sem byla jenom na slovensku a v Londýně když sem tam jako malá žila. Chybími Oňa. To jak mě děsně štval když ho popadla úchylná nalada a měl potřebu si ji na mě vybíjet. Chybí mi Martin co se s polu pořád "pereme". Prostě všici. Dneska byl takovej pokus o třídní výlet, ale sešli sme se jen 4. Emily měla vyplej mobil nebo co!!!!! Byla sem tam já, segra (chodime s polu do třídy, je to moc složity. Prostě sem nekdy v pate třidě opakovala pač sem ukecala dvě učitelky aby mi dali pětku. Ta třida ze kere sem propadla byla děsná. Lidi se tam nesnášeli...) Vláďa a Štěpka. To byl třídní vylet jako řiť. Nejdřív sme se stavili v tescu a koupili sme si oběd a pak sme šli na lodičky. Ta baba co nám je pučovala se na nás dívala jako na největší grázly. Pak nás málem dvakrát přejel parník a ve Vltavě se už nikdy ani nesmočim, byla tam mrtvá krysa. Vyfotili sme ji dáme ji na spolužáky :D. Bylo tu supr. Škoda že sou ty BLBÝ BLBÝ PRÁZDNINY. Nesnášim je. Už aby byl konec. Udělám si kalendář a budu si škrtat každej den ;D
yours lovin' Pansy

KONCERT BILLY TALENT

30. června 2008 v 19:06 | Pansy |  >>Diary<<
Tak první otázka....Byliste na BT?
Já sem tam byla a musim říct, že to bylo mňamozní :) Vím že ten článek píšu se zpožděním týdne ale to je fuk ne?
Hele budete mi závidět. Stála sem hned v první řadě přimo veprostřed. Skvěle sem si to užila ikdyž mě celý tělo bolí ještě teď od toho, jak se fans co se nedostali dopředu snažili nacpat co nejblíž a protože nejsem nejvyžší, tak sem značně zvalchovaná.
Ještě ten den sem byla s kamoškou ve škole. Musim se přiznat že se mi na žádnej koncert vůbec nechtělo. Den předtím sem byla na Freakfestu a byla sem unavená. Pořádně sem nespala a tak sem přemýšlala jestli se na tonevykašlu. říkala sem si ale škoda peněz a tak sem tam po škole vyrazila. čím blíž sme se blížili tím víc sem začínala měnit názor. Emiliyna sestřenka nám držela flaka. Za to sem jí fakt vděčná. Nevim jak dlouho sme tam čekaly. Odhadem tak.....5 hodin. Vzala sem si ponaučení. Nemá moc velkej efekt chodit uplně jako první, lidi se před vás stejně napou. Ponaučení plyne z lonského koncertu MCR kdy sem tam s Emily stála už od 7 rána a byla sem ve 2 řadě protože se před nás nacpaly nejáký emařky co si přišly ve 3 nebo 4 hodiny. Ale zpátky k BT. Když sem stála v té hale a lidi mi drtily kosti i před začátkem a nějaký holky co stáli za mnou hlasitě projevovali jako sou rády že sem tak malá že toho víc uviděj. Byla sem desně štastná a byla sem ráda že sem to nezabalila. A pak když to začalo........ :D jeeeeeeeeežiš bomba. A víte co sem zjistila? Už vim jak se cítí teplej kluk když si to s ním někdo jinej rozdává. Jak sem se totiž rozpařila tak sem skákala a ta holka za mnou taky a jak sme se sladily tak to tak skoro vypadalo. Kromě těch detailů s kostma a skákánim co mě malinko omezovalo to bylo nezapomenutelný a ten slib co sem dala Benjimu a vůbec celým BT dodržim ;D

Sem zpet ;]

30. června 2008 v 18:49 | Pansy |  >>Diary<<
Nazdar zlatiška
Sice sem zpatky už asi něco přes 14 dní, ale nějak sem se sem dostala až těď. První věc co musim říct je, že sem nepropadlá :D sem děsně štasná a snad mě letošní prázdniny nebude příbuzenstvo předhazovat jako flákače a kdovícoještě, no prostě že to bude lepší než loni. Jinak se omlovám že śem se tu neoběvila dřív. A slibuju že se pokusim to napravit.
Yourrrrrrrrs Pansy ;)

Odjiždím.......

8. června 2008 v 18:40 | Pansy |  >>Diary<<
My loves
Odjíždím na výtvarnej kurs takže čekejte další nějakou tu činnost až příští neděli.
Pansy

Život není fér, važme si toho co máme. Jiní to štěstí nemají

5. června 2008 v 17:57 | Pansy |  >>Diary<<
Je to hrozný......a když si vezmete kolikrat za den třeba slyšite stížnosti na život od lidí co si nemaj na co stěžovat.
PS: Pošlete tohle dál. Prosím dejte si to na blog ;)
Máš nějaký problém? Nerad chodíš do školy?
Oni chodí rádi.
Nerad ovoce nebo zeleninu?
Oni si nevybírají.

Protest proti Daily Mail

5. června 2008 v 17:28 | Pansy |  ¤Info - MCR¤
BYLA BYCH VAM VDĚČNA KDYBYSTE PŘI KOPIROVANÍ UVEDLY MŮJ ZDROJ. DIKES ;)
Našla sem na youtube tohle video z protestu. Je jich tam vic tak tam určitě mrknetě.

Tak a je to tu....

4. června 2008 v 14:49 | Pansy |  >>Diary<<
A je to tu vážení. Sice sem se o den spozdila.....před rokem, přesne před rokem tu byli naši zlatinci......jo když si vzpomenu jak sem tam jak hovado stala v tom ranim dešti už nekdy v šest nebo v sedum prostě jak začali jezdit mettra tak sem tak jela....nikdy na to nezapomenu. Když sem je viděla na živo tak mi došla jedna věc, když sem se na ně divala fotkach a tak...nedochazelo mi nebo spiš sem si neuvědomovala že sou doupravdy. Pak když sem je viděla a stagei tak sem si to uvědomila a to že je vidim ne na fotce, ale doopravdy.
Škoda že tam nebyl Mikey. Chtěli sme mu s kamoškou koupit takovej ten zpivajicí hmburger a napsat na listeček k tomu "Samich for Mikey"
pamatuje te si snad všichni ten rozhovor jak Mikey vzpominal na to jak jako malej řikal samich a ne sendwich :D
Ale užila sem si to a doufam že se sem brzo vrátěj ;D

Prosbička......

3. června 2008 v 21:03 | Pansy |  >>Blog<<
Nooo tak já to vyklopim. Ted sem se asi hodinku ponížene plížila po blogách a psala ještě poníženejší reklamy. A ted tak bych vysvetlila o co de. já a mé přítellé sme založily FRERARD blog a mrzi nas že blog jede na prázdno. téměř bez podpory a skoro nikdo to nečtě. Tak bych vás moc chtěla poprosit o podporu. a zároven se chci omluvit svým SBéééé za ty reklami ale už mě to važně trošku mrzí. Děkuji za pochopení a doufam že nas podporite.
Pansy :)

Info - Nirvana

1. června 2008 v 22:04 | Pansy |  info nirvana
Mě je to fakt blbý to kopírovat, ale nadruhou stranu bych to psala až do svojí smrti. omluvte prosim můj nedostatek a s ponížením uvádím zde zdroj abych své provinění částčně smyla :)
Leader tria Nirvana, Kurt Cobain se narodil 20. února 1967 v Aberdeenu, dřevařském městečku ležícím asi 140 km na jihozápad od Seattlu. Od sedmi let byl hyperaktivní Kurt vystaven častých hádkách rodičů. Po jejich rozvodu prožil spoustu traumatizujících událostí, které později vyjádřil ve svých textech zejména v pocitech odcizení typických pro část jeho generace. Levák Kurt se naučil hrát na obyčejnou praváckou kytaru. Spolu s basovým kytaristou Kristem Novoselicem (nar. 16. 5. 1965) založili v prosinci 1986 skupinu Nirvana ve které se vystřídalo několik bubeníků. Kurt si radikálním grungerockem a cynickými texty o degeneraci a necitelnosti spotřebně orientované společnosti léčil svoji velmi citlivou duši. O téměř dva roky později, začátkem listopadu Kurt, Krist a bicák Chad Channing nahráli u malé nezávislé gramofirmy Sub Pop první singl "Love Buzz", předělávku od Schocking Blue. V lednu 1989 trojici doplnil doprovodný kytarista Jason Everman, se kterým za tři dny natočili debutové album "Bleach".


The Ramones - rock'n'roll high school

1. června 2008 v 21:26 | Pansy |  videa the ramones
Písnička která spustila, to že sem si je připíchla na srdce :)

Další do sbírky ;)

1. června 2008 v 21:20 | Pansy |  >>Diary<<
Nejspíš ste si všimli, že sem přibyla další rubrika a to o The Ramones. Je to proto že sem se do nich zamilovala. Lépe řečeno do jejich hudby. Jen tak sem se brouzdala po youtebe když mě napadlo poslechnout si punkovou historii. Fakt mě to padlo do oka a tak sem si to přidala sem do svojej sbirky ;)
Pansy

Info - The Ramones

1. června 2008 v 21:11 | Pansy |  Info the ramones
Pocházejí z Ameriky a svůj řízný hardrock hráli veřejně poprvé 30.3.74 v N.Y. klubu.
Od tohoto koncertu se z nich stali Ramonovi - přijali společný pseudonym Ramon.
Na základě úspěchů z klubu CBGB podepsali v lednu 76 svoji první smlouvu na gramo-desky a začali chrlit jednu za druhou. Do roku 79, kdy vyšlo album shrnující jejich tvorbu "It's Alive", vydali 5 alb a prosadili se do singlové hitparády (tehdy jedné z mála v Americe) s písní "Sheena is a punk rocker" a několikrát navštívili Anglii. Právě v Anglii se se svým tříakordovým hardcorem a oblečeni do kožených bund a rozedřených džínů se stali vzorem pro mladé lidi. Zatímco v Americe si jich výrazněji všimli až na počátku 80. let, v Anglii se jejich desky umisťovaly v žebříčcích lépe než v USA už od samého počátku. Na podzim roku 79 se točí film "Rock'n'roll high school" a vychází stejnojmenné LP. To už je v kapele nový bubeník a začíná těžké období. Spor s jejich gramofirmou (Sire) se prohlubuje, protože firma chce Ramones přiblížit širší veřejnosti na úkor jejich zaběhlého zvuku. A protože jsou vázáni smlouvou, je jim přidělen známý producent P.Spector. Jeho zásluhou se sice singl "Baby I love you so" stává velkým hitem, ale skupina by na toto období nejradši zapomněla. Na začátku roku 1980 vychází další album pod dohledem Spectora. V roce 81 jejich krize vrcholí roční "dovolenou" a tak deváté album vychází až v r.82 a v něm se Ramones vracejí k původní dravosti a agresivitě. Přichází nový bubeník, který o R. řekl: "R., to jsou tři základní tempa - rychlé, strašně rychlé a ještě rychlejší." Ještě než se ale rozkouká, postihuje Ramones tragédie - na ulici je do bezvědomí zbit kytarista Johny. Po komplikované operaci zhmožděnin na hlavě v nemocnici bojuje o život. Po několika měsících se z toho dostává a nahrává společně s kapelou další desku "Příliš tvrdý na to, aby zemřel. "V říjnu 84 jim končí smlouva se společností Sire a R. vydávají u Beggars Banquet "Too tough to die"(!) opětovně a poprvé je kritikou přijato kladně. Beggars Banquet zároveň R. slibuje dokonalou volnost a R. ji také využívají. Z poklidného připravování a zkoušení nových písní je vytrhne pouze Reaganova návštěva vojenského hřbitova v Bittburgu, kde jsou pochováni příslušníci SS a tuto událost sarkasticky komentují písní "Gonzo goes to Bittburg". Připojují se k akcím na pomoc Etiopii a vyhlašují vlastí - Ramone$ aid. Když v květnu 87 vyjde 11. album, kritika píše např.: "Na světě existuje jen jedna skupina, která dokáže hrát rock'n'roll jedovatě a ostře jako žiletka". Od roku 88 do dneška vydali R. další dvě desky a minulý rok u nás (poprvé) hráli svůj zaběhnutý rychlý, jednoduchý a melodický rock a bylo to tedy úctyhodný 22 let od svého založení.