Červenec 2008


Destiny [5]

27. července 2008 v 9:00 | Pansy |  ¤Frerard Stories¤
Po tom co Bert odešel zpátky dovnitř sem vztekem rozkopal plot. Věděl sem že to všici vyděli, ale když sem se vrátil tak nikdo nic neřekl.
"Vypadá to že bude pršet..." poznamenal Bob a zadíval se skrs okno na oblohu.
"Tak ať. Déšt nám neuškodí." řekl mu na to Bert.
Phil a Ray nezaujatě sledovali zprávy. Policie je děsně neschopácká. ZAtim nám nic nehrozilo. Tim že sem odešel na vzduch se naše debata uzavřela. Byl sem za to vděčnej. Nechtělo se mi to moc řešit. Spíš mě to nějak nutilo přemýšle nad tim klukem. Pořád sem si nemohl vzpomenout koho mi tak připomíná. Občas trpim výpadkama paměti, od té doby co mě otec jednou zase "vzal do parády" po tom co učitelka ve škole na něj zavolala socialku že nas bije, sem pak teda vyvasoval otřes mozku. No, to je fuk. Prostě sem si řekl že za nim zajdu dolů do sklepa. U kluků sem se na něco vymluvil. Netoužil sem po tom, aby věděli že du za nim. určitě by s tim nesouhlasily. Hlavně Ray. Seběhl sem těch pár schodů co vedly do sklepa. chvíli sem jenom stál přededveřma a přemýšlel sem jestli je to dobrej nápad. Co kdyby se pokusil utýct? Samo o sobě kdyby se mu podařilo utýct tak by mě to zas až tak nesralo. Vim že se ho Ray bude chtít zbavit. Ale kdyby začal zdrhat tak by ho mohl zastřelit už teď. Řekl sem si že je to zatim daleká budoucnost a tak sem vzal za kliku. Panty u dveří byly už děsně starý a taky děsně vrzaly.
"Gerarde co to sakra provádíš?!" ozvalo se za mnou.
"Jenom sem se chtěl přesvědčit že neutekl. Nic víc." odpověděl sem.
Bert se na mě podezíravě podíval a pak řekl že mi vymění obvazy. V tomhle se s nim smlouvat nedalo. Odešel sem s nim do pokoje. Nevim proč, ale Bert než sme odešli a klíče si dal do kapsy. To že zamkl je jasný, ale proč ty klíče nedal na háček ale dal si je do kapsy. Zdá se mi že je předemnou chce schovat.
Bert položil na postel lekarničku a vyndal z ní novej obvaz.
"Berte??"
"No? Copak potřebuješ??" řekl tim svym trochu úchylnym hlasem.
"Proč sis dal ty klíče do kapsy a ne na haček??" zeptal sem se neurčitě.
"Hmmm,.......asi instinkt. Vždycky si dávam klíče do kapes." odpoveděl.
"Aha"
Vim že kecal. Hovno instinkt. Schoval je předemnou, abych nemohl jít do toho sklepa. Mezitim co sem neduchapřítomě přemýšlel proč nechce ,abych tam šel, mi stihl už sundal starý obvazy. Podíval sem se na tu ránu. Vypadala hrozivě. Měl sem pocit že se aj trochu zanítila.
"Myslim...myslim že to máš trochu zanícený." řekl znepokojeně.
"Jo, taky se mě zdá."
"Vim že tě to nepotěší, ale budu ti to muset vydezimfikovat." dodal.
"Ne!!! To se jenom opovaž. Dost na tom že se mi už hrabal nůžkama v ruce." řekl sem.
"Ale já sem se tě neptal jestli s tim souhlasíš. Takže mi podej tu ruku." odpověděl mi na to a já sem věděl že je zle.
"Ne.ne. ne.Prosím Bertíku neděl mi to. Víš jak to bude štípat?? víc než bolet. A víš jak to bolí?? Nevíš. tak mi to prosim jenom znova zavaž." škemral sem jak malý děcko.
"Sorry´, ale víš že je to pro tvoje dobro. Tak mě moc neser a dej mi tu ruku. Nebo chceš abych ti ji pak musel uříznout??"
Proti svý vůli sem mu ji teda podal. Myslel sem že mě asi upadne. Zaječel sem na Berta pár hodně sprotejch slov, který on naprosto ignoroval a pak mi ji zase obvázal.
"No vidíš jakej seš hodnej kluk. Dostaneš za to lízatko." ušklíbl se.
Probodl sem ho vražednym pohledem a chtěl sem odkňourat pryč.
"Gerarde?"
"No co chceš ještě??!!!!!!"
"Miluju tě." řekl a políbil mě.
to be coooooooontiued.....

Destiny [4]

26. července 2008 v 9:00 | Pansy |  ¤Frerard Stories¤

Pamatujete si ještě na co ste si hrali s kamaradama jako malí??

26. července 2008 v 4:22 | Pansy |  >>Diary<<
Tak se ted ve čtyry rano divam na Piraty z karibiku a serfuju po síti.....to víte nemůžu spát. Občas trpim na nespavost a to sem dnes kafe nepila. No a tak sem se zašla jen tak ze zvědavosti juknout na jeden blog o piratech a vzpoměla sem si jak sem si kdysi někdy ve třetí třídě hrála na piráty se svojí tehdejší nejlepší kamarádkou která mi v páte třídě vrazila kudlu do zad. Byly to supr časy.... Rano sme přišly slušně oblečený do školy ale hned v šatně sme měly ve skřínkach naše "pirátský ovlečení" a převlíkly sme se a tak sme chodily po škole dokud si pro nas nepřišli rodiče. četli sme si knihy o pirátech a hráli sme si že se plavíme na lodi a zabíjíme všecky co nás nějak nasraly. Jednou sme si řekli že to chce nějekej pořádnej zločin. V té době sme chodili na obědy s legitkama. Takovejma papírovejma čtvrtkama a ty byly na celej rok. Jednou sme našli jednu na zahradě ve škole a tak sme ji zničily protože sme měli dojem že je to hroznej zločin. A taky byl na tu dobu. ale nikdo nezjistil že sme to byly my. Myslim že ji ani nikdo nehledal. ta škola byla děsně mrnavá. nechodila tam ani stovka dětí. všichni se tam mezi sebou znali. Je to celý tak nostalgický.........Milovala sem piráty a pamatuju se že mě sralo že sem se narodila v tehle době a ne dřív. chtěla sem se narodit v době pirátů a stát se jedním z nich.......Nikdy mě moc nebrali panenky. Když už sem si s nima hrala tak ta hra vypadala jako hra malyho psychopata......princ i princezna vždycky umřeli strašnou smrtí..........dnes už sem jenom pirát po síti když si něco nelagalně stahuju :D ale není to jako když sme s kámoškou jako šílenci běhali po školních pozemcích na černým tričku sme si nakreslily lebky se skříženejma hnátama a násadama od smetáku sme se šermovaly......jednou sem jí malem zlomila prst...... Nedavno sem to tričko nasla zašitý v jednom plyšákovy co měl v břichu zip. Nikdo z naší třídy nebyl jako my dvě....ostatní holky už i v té třetí třídě probíraly kluky a malovatka a modu....jenom MY sme byly piráti. Pirati mě halvě přitahovali protože oni se nechtěli nikomu a ničemu podrobit, byli nespotatelní a neuznávali autoritu, v te třetí třídě sme měli v rodině velký problémy ale nebudu je sem psát, je to dost osobní...a tak sem až do šeté třídy byla takovej samorost a taky sem se nechtěla nikomu a ničemu podřizovat, ne že ted by to se mnou bylo lepší..Tata mě občas nadáva do rebelantů a anarchystů atd.... Ikdyž na rodinewj život tohodle období važně nerada vzpomínám tak na tohle vzpomínam moc ráda........byla to važně krása..................ale spousta krásných věcí ještě přijde.....tak sem vás zase potrápila svejma myšlenkama.....tak snad ste se aspon zasmali a zatim papa...
Pansy

Destiny [3]

25. července 2008 v 9:00 | Pansy |  ¤Frerard Stories¤
O půlhodiny pozdějš sme už byli u Bertav garáži. Byl tam už i Ray s Philem. Nikomu z nich nevadilo, že Mikey je s nama.
Nakonec dorazil aj Bob (jako vždycky pozdě). "Jéhe.....Mikey co ty tady??" vypadlo z něj když ho uviděl.
"No....víš.....Gerard mi dovolil jet s vama."odpověděl mu.
Bob se na mě nevěřícně podíval. Přikývnul sem.
"Tak to tě rád vidim." řekl Bob a poplácal ho po zádech. Mikey ho obdařil úsměvem a pak sme si znova všechno projeli. Ten plán nebyl nic moc, alespon neco sme měli.
Ray sehnal pár zbraní. Někdy sem měl pocit že Ray by byl schopnej sehnat i modrý z nebe.
"Tak nasedáme panstvo. Dem si zahrát na Bonny a Claida ve většim počtu lidí." zavelel Phil a sedl si za volant. My ostatní sme si sedli dozadu do nákladního prostoru. Vzadu sme si rozebrali zbraně.¨

Nesmrtelná laska - Gerard + Frank

24. července 2008 v 16:39 | Pansy |  ¤Frerard Pics¤
tohle na tomhle blogu už taky nebylo nějakej ten pátek :D

MCR fotky

24. července 2008 v 16:25 | Pansy |  ¤Fotky - MCR¤
Tak sem začnu zase davat nějaky ty fotky chemiců.......

To mě ale sere....

24. července 2008 v 16:16 | Pansy |  >>Diary<<
Včera měla moje sestřička 14 narozeniny a ja sem jí ani nemohla pořát všecko nej, pač ona je v Olomoucu (tam sme se narodily) a nefacha ji mobil :( to mě tak žere. Tak rada bych ji zavolala a popřála jí. A taky mě štve, že zase nemam prachy a nemohla sem jí koupit pořádnej dárek. Našla sem u sebe jenom pade a tak sem jí koupila 7. řadu ČERVENÝHO TRPASLÍKA. Ona ho miluje.....asi jjí ještě nakreslim něco jako přáníčko. Když je semnou doma tak si nikdy neuvědomim jak sem na ní fixovaná a jakmile odjede tak můžu zešílet.....jooooooo kdybych jí aspon mohla zavolat a zeptat se jí jak se má.....doufam že se jí ten darek aspon trochu bude líbit.......Twe vas tady zatežuju svejma výlevama :D No jo ale ja sem se z toho chtěla někde vykecat. Doufam že sem vas moc nenudila a tady sou ještě nejaký fotky mě a mojej segry. (sou ale přes rok starý :D)
JA se klasicky tavářim jako debil xD´...............
A tohle je jenom segra.....
Jenom k tehle fotce.....to je takovej shot kde pak sme jaště ja a teta. Ja sem držela sklenicu s vínem, segra juice a teta voboje a nakonec měla segra držet tuhle knihu o pěstování vína....ale tak to bylo jen tak pro zajmavost.....a ještě jednou sorry za moje výlevy :)

Destiny [2]

23. července 2008 v 11:25 | Pansy |  ¤Frerard Stories¤
Tak pokračování ;)
Hned rano sem jim zavolal. Měli sme se sejít na druhym konci central parku. Než sem odešel, tak sem řekl Mikeymu, aby moc nesral fotra. Nechci s nim pak zase jet do nemocnice nebo tak něco. Mám strach že ho jednou umlátí.
Stepoval sem tam asi o půlhodiny dřív než sme se dohodli. Byl sem z toho tak trochu nervozní. No co bych si namloval. Nebyl sem trochu nervozní, ale pořádně nervozní. Páni. Nepamatuju se, že bzch kdy slyšel o někom kdo by už v 19. jel po zločinný dráze. Nejdřív dealer......ted zloděj. Paráda ještě sem mohl bejt vrah, aby to bylo komplet.
Už si ani nevzpomenu proč sem začal pracovat pro Brendena. Ne že by to bylo bůhví jak dávno.....jenom sem asi nebyl uplně při sobě.... docela by mě to zajímalo....
"Ať se na tebe slunce usmívá Gerarde." ozvalo se za mnou. No jasně. To je Bert. Je to tak trochu šílenec. To už se dalo ostatně vyčíst ze způsobu jeho pozdravu. "Slunce se na mě zvysoka vy....... Rád tě vidím Berte." odpověděl sem mu.

Destiny [1]

22. července 2008 v 23:23 | Pansy |  ¤Frerard Stories¤
Tak tohle je taky jedna story z tamtoho ~BLOGU~ ale prostě to sem taky hodim. Tak snad se vam to bude libyt a pls jes
Šel sem tou potemnělou uličkou, kouřil jednu cigaretu za druhou. Nevšímal sem si kroků za sebou. Přemýšlel jsem jak z toho ven, ale nic mě nenapadalo.
"Nazdárek Gerarde" ozvalo se za mnou. Bylo mi hned jasný kdo to je a co chce.
" No Nazdar" odpověděl sem mu na pozdrav.
" Asi mě nevidíš moc rád ,co?"
"Páni!" vydechl sem obdivně "Jak si to poznal?"

I Told You So 10 (The End of This Story)

22. července 2008 v 23:20 | Pansy |  ¤Frerard Stories¤
No na tamtom blogu je to 6. čast ale tak tady sou ty časti kratší............no a tohle je poslední a zavěrčná část. SO Enjoy IT ;)

I Told You So 9

22. července 2008 v 23:18 | Pansy |  ¤Frerard Stories¤
Tak jak se psala v předchozim članku tak dotahuju do konce co sem tady začala a dam sem poslední díly téhle story ;)

Řekla sem si.........;

22. července 2008 v 23:16 | Pansy |  >>Blog<<
řekla sem si že když už je tu ta rubrika Frerard a je tam aj par přiběhu že je sem dodam když už sem stim začala. Ja ty story sice píšu na našem společnym ~BLOGU~ o těhle storis ale když už tu ty příběhy sou ta´k je dotahnu do konce i tady přesto že je tady moc lidí nečte, ale ty co je četly a napsaly komentaře tak těm moc a moc děkuju :-*
Pansy

Par fotek Franka ;)

21. července 2008 v 13:32 | Pansy |  >>Diary<<
Tak sem slibovala že sem dam nějaky fotky svyho pesana tak plnim slovo a sou tu :)
tohle je první den co sme si ho přivedli dom :)
A tady se nam vali v obejvačce na kobercu


Děsně sem se provinila. Promin Lauro

10. července 2008 v 17:04 | Pansy |  >>Spřatelení blogmani<<
Sem se brouzdala po blogu jedný mí nej kamošky a kokla sem se jí do Sbéček a našla sem tam i svůj blog a pak mi došlo že sem na ni zapoměla. Kurva promin Lauro!!!!! Doufam že se na mě nezlobíš..........A ta to ted napravim
mrkněte se tam. Je hlavně o gothice :)

Další SUPR SBé :-*

8. července 2008 v 21:47 | Pansy |  >>Spřatelení blogmani<<
Jásám a slavím nebot mám další SBéčko. Teryn-red

The Used - I'M A FAKE klip

6. července 2008 v 7:46 | Pansy |  ¤Videa - The Used¤
Nejni to sice tak uplně oficialní klip, ale na druhou stranu je to docela dobry...

The Used - PARALYZED klip

6. července 2008 v 7:36 | Pansy |  ¤Videa - The Used¤
Tohle je hodně vostrej klip...... ;)

Fotky z nějakýho staršího koncertu ;)

4. července 2008 v 22:05 | Pansy |  ¤Fotky - MCR¤
Jak napovidá název článku, jedná se o starší fotky. Sou parádní bohužel vám nemůžu říct co to bylo za koncert, ale stejně sou supr ;)
Pařící Frank.....

Já budu mít pejsánka :D

1. července 2008 v 17:58 | Pansy |  >>Diary<<
Páni budu mít pejska. A bude jenom můj!!!! Ale prázdniny sou v kelu pač stojí 15 tisíc takže na brigádě strávim celý léto. Ale to je fuk. Bude se jmenovat Frankie. Děsne se na něj těšim. Pak sem dám fotky. Budu ho platit na splátky a možná ho budu mít už zejtra :D nemůžu se dočkat :D Já se takkkkkkkkkkk těším
Pansy