Destiny [5]

27. července 2008 v 9:00 | Pansy |  ¤Frerard Stories¤
Po tom co Bert odešel zpátky dovnitř sem vztekem rozkopal plot. Věděl sem že to všici vyděli, ale když sem se vrátil tak nikdo nic neřekl.
"Vypadá to že bude pršet..." poznamenal Bob a zadíval se skrs okno na oblohu.
"Tak ať. Déšt nám neuškodí." řekl mu na to Bert.
Phil a Ray nezaujatě sledovali zprávy. Policie je děsně neschopácká. ZAtim nám nic nehrozilo. Tim že sem odešel na vzduch se naše debata uzavřela. Byl sem za to vděčnej. Nechtělo se mi to moc řešit. Spíš mě to nějak nutilo přemýšle nad tim klukem. Pořád sem si nemohl vzpomenout koho mi tak připomíná. Občas trpim výpadkama paměti, od té doby co mě otec jednou zase "vzal do parády" po tom co učitelka ve škole na něj zavolala socialku že nas bije, sem pak teda vyvasoval otřes mozku. No, to je fuk. Prostě sem si řekl že za nim zajdu dolů do sklepa. U kluků sem se na něco vymluvil. Netoužil sem po tom, aby věděli že du za nim. určitě by s tim nesouhlasily. Hlavně Ray. Seběhl sem těch pár schodů co vedly do sklepa. chvíli sem jenom stál přededveřma a přemýšlel sem jestli je to dobrej nápad. Co kdyby se pokusil utýct? Samo o sobě kdyby se mu podařilo utýct tak by mě to zas až tak nesralo. Vim že se ho Ray bude chtít zbavit. Ale kdyby začal zdrhat tak by ho mohl zastřelit už teď. Řekl sem si že je to zatim daleká budoucnost a tak sem vzal za kliku. Panty u dveří byly už děsně starý a taky děsně vrzaly.
"Gerarde co to sakra provádíš?!" ozvalo se za mnou.
"Jenom sem se chtěl přesvědčit že neutekl. Nic víc." odpověděl sem.
Bert se na mě podezíravě podíval a pak řekl že mi vymění obvazy. V tomhle se s nim smlouvat nedalo. Odešel sem s nim do pokoje. Nevim proč, ale Bert než sme odešli a klíče si dal do kapsy. To že zamkl je jasný, ale proč ty klíče nedal na háček ale dal si je do kapsy. Zdá se mi že je předemnou chce schovat.
Bert položil na postel lekarničku a vyndal z ní novej obvaz.
"Berte??"
"No? Copak potřebuješ??" řekl tim svym trochu úchylnym hlasem.
"Proč sis dal ty klíče do kapsy a ne na haček??" zeptal sem se neurčitě.
"Hmmm,.......asi instinkt. Vždycky si dávam klíče do kapes." odpoveděl.
"Aha"
Vim že kecal. Hovno instinkt. Schoval je předemnou, abych nemohl jít do toho sklepa. Mezitim co sem neduchapřítomě přemýšlel proč nechce ,abych tam šel, mi stihl už sundal starý obvazy. Podíval sem se na tu ránu. Vypadala hrozivě. Měl sem pocit že se aj trochu zanítila.
"Myslim...myslim že to máš trochu zanícený." řekl znepokojeně.
"Jo, taky se mě zdá."
"Vim že tě to nepotěší, ale budu ti to muset vydezimfikovat." dodal.
"Ne!!! To se jenom opovaž. Dost na tom že se mi už hrabal nůžkama v ruce." řekl sem.
"Ale já sem se tě neptal jestli s tim souhlasíš. Takže mi podej tu ruku." odpověděl mi na to a já sem věděl že je zle.
"Ne.ne. ne.Prosím Bertíku neděl mi to. Víš jak to bude štípat?? víc než bolet. A víš jak to bolí?? Nevíš. tak mi to prosim jenom znova zavaž." škemral sem jak malý děcko.
"Sorry´, ale víš že je to pro tvoje dobro. Tak mě moc neser a dej mi tu ruku. Nebo chceš abych ti ji pak musel uříznout??"
Proti svý vůli sem mu ji teda podal. Myslel sem že mě asi upadne. Zaječel sem na Berta pár hodně sprotejch slov, který on naprosto ignoroval a pak mi ji zase obvázal.
"No vidíš jakej seš hodnej kluk. Dostaneš za to lízatko." ušklíbl se.
Probodl sem ho vražednym pohledem a chtěl sem odkňourat pryč.
"Gerarde?"
"No co chceš ještě??!!!!!!"
"Miluju tě." řekl a políbil mě.
to be coooooooontiued.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GeeWa GeeWa | E-mail | Web | 27. července 2008 v 14:15 | Reagovat

další dííl prosím xD xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama