Člověk člověku je vlkem.....

19. srpna 2008 v 22:22 | Pansy |  >>Diary<<
Člověk člověku je vlakem. Co sem tím myslela? Nedávno sem šla po ulici. Byla sem štastná a říkala sem si, že život je krásnej. Jenže pak mi do téhle nádherné myšlenky vletěla myšleka "Ne. Neni svět je hnusnej!" A on je opravdu hnusnej. Najednou mě napadlo, že já sem štastná, ale někdo na druhé straně světa trpí. Ani ne třeba na opačnym konci světa. Třeba klidně pár kroků odemě. Lidi sou sobě vlky protože spousta z nich nedokážou tolerovat ostatní. Utlačujou, vraždím, ponižujou. I lidi co je spojuje jedna a tatáž věc se k sobě nechovaj nejlíp. Vemte si Hudbu. Nás některý spojuje hudba, ale přesto si nerozumíme. Někdo má radši RnB a někdo Punk. A v těhle dvou skupinách lidí se najdou vždicky jedinci co maj neskutečnou potřebu se navážet do těch druhých jenom proto že je to jinej styl, ale pozor! taky je to to co je spojuje. Oba styly sou hudba. Nebo si vememe EMO. K tomuhle stylu sem měla jednu dobu dost velkej odpor. Lidi mi ve škole nadávali do Emařky a tak sem si k tomu vyvořila takovej odpor, že kdykoliv sem viděla nějaký emo tak sem chytla vzteka. Nechi tady tvrdit, že ale souhlasim s vlnou "Ema" a těch lidí co sou "emo" podle mě je tahle vlna jenom o blíkání a o tom, že to bylo prostě v kurzu.
Asi se mi nedaří vyjádřit co chci. Je to složitý. To stou hudbou byl jenom příklad. Nás všechny na celym světě spojuje to, že žijeme. Sme Lidi. Dýchame. Proč by svět nemohl být lepší? Protože tu není tolerance. Já sem se dlouho snažila abych tolerovala ty lidi co dou z davem a jedou na vlně pózy ema. Svět nemůže být lepším, protože e tu najde vždycky někdo kdo to posere. Kdo zabije, poníží....kdo bude chtít mít moc nad ostatníma. Ve světě panuje ZLO. Smrt. Všecho je to propojený. Kdo chce moc, šíří zlo a smrt. Když sem byla ještě dost malá tak mě často přepadala myšlenka k čemu to všecho je. Jako proč lidi žijou. Sme dětmi a rosteme. Stanou se znás dospělí, chodíme do práce, někteří udělají kariéru a jsou na vrcholu a pak? Přijde smrt a nic z toho co bylo už není. A jakej to mělo význam? To všechno? Tahle myšlenka mě zavedla až na otázku Proč žijeme když stejně zemřeme a všechno se stane minulostí bezesmyslu. Zdálo se vám taky někdy, že se ráno probudíte a ste sami? Že všichni sou mrtví? Je životním Cílem smrt? Když sem nedávno tohle řekla mamce co se mi zdávalo a na co sem myslela jako malá (ne jenom tehdy) tak se trochu zděsila. Strach. Ten taky může za to jakej svět je. Ale hlavně za to můžou lidi. Světu chybí Tolerance, aby svět byl alespon trochu lepším. Potom by byla ta minulost co jednou zůstane za náma až zemřeme byla lepší. Nechci žít v tomhle světě. Ve světě kde se lidi mezi sebou vraždí jako zvířata. Války, Teroristické útoky.....proč? Proč to tak je? Proč děti v africe umírají hladem a nějakej tlouštík v americe umírá na to, že si McDonald's zničil játra? Proč se někdo má líp a někdo ne? Celý je to jedno velký PROČ? Nemá smysl psát dál. bylo by to dlouhý a vychylovalo by se to do dalších odvětví. Je mi naprosto jasný, že se asi najde někdo kdo si bude myslet, že sem totalě debilní a vim hovno. Že si jenom tak sedím za počítačem a píšu. Píšu ale co cítím a co si myslím. A počítám s tím, že mi někdo něco takovýho napíše jako "ty krávo výš hovno". Ale já sem se potřebovala vypsat. a ikdyby to nikdo nečet tak co?
yours Pansy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emily Emily | Web | 31. srpna 2008 v 11:06 | Reagovat

Ty víš jak moc s tebou souhlasím.....Kdyby lidi byli tolerantní a měli aspoň nějaký svědomí......

2 Šáša-Krusty Šáša-Krusty | E-mail | Web | 16. září 2008 v 20:55 | Reagovat

Sestřičko..... Myslím si že jsi to popsala dost přesně. Obdivuju tě... Tak dlouho bych to nepsal xD Ale stejně je fajn že jsi konečně řekla co si chtěla a tady Emily s tebou souhlasí..... No? Naní to skvělé??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama